O metodě prodlužování řas

Dopřejte si prodlužování řas nejmodernější technikou řasa na řasu produkty Grace Beauty a Emporio Lashes. Horní řasy jsou prodlouženy a zhuštěny dlouhými a vysoce lesklými a velmi elastickými kvalitními řasami.

 

Při této technologii se lepí jednotlivé umělé řasy na přírodní řasy. Lepeny jsou speciálním lepidlem - adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Tento způsob prodlužování žádným způsobem nezatěžuje řasy přírodní, které projdou svým cyklem růstu až do vypadnutí a následně se obmění. Ty se při doplnění opět prodlouží. Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná a pohodlná. 

    

 

Trvanlivost prodloužených řas

 

Trvanlivost je závislá na délce cyklu Vašich přírodních řas. Ten je v průměru 60 -  90 dní, takže maximální trvanlivost prodloužených řas je 12 týdnů. Toto je ovšem hranice, do které je nutné provést doplnění, aby Vaše řasy byly sstále krásně husté a Váš pohled zůstal stále neodolatelný. Ideální je doplnění provést v období mezi 3 - 5 týdny. Principem doplnění je korekce a dolepení řas, které v průběhu 3 - 5  týdnů vypadly a narostly řasy nové.

 

Rozdíl mezi prodloužením řas metodou řasa na řasu a ostatními způsoby

 

Mezi hlavními rozdíly patří především adheziva - lepidla ( jejich složení ), typy řas, technika provedení a v neposlední řadě konečný efekt spolu s trvanlivostí. Při běžných způsobech prodloužení vznikají nepružné spoje, čímž se tyto způsoby prodloužení stávají vhodné zejménha jako doplněk líčení nikoli na trvalé prodlužování řas.

 

Bezpečnost používaných lepidel

 

Používaná lepidla mají veškeré certifikáty a jsou testovány Státním zdravotním ústavem v Praze. Vhledem k tomu, že lepidla nejsou prodejná osobám bez odborného proškolení není nutné se jejich použití obávat, protože nedojde ke kontaktu s očima ani očním okolím. Vždy tedy vyhledávejte proškoleného profesionála.

 

 

Druhy řas

Syntetické (umělé) řasy

Nejčastěji využívané metodou řasa na řasu. Vynikají širokou škálou barev, délek, tloušťek a tvarů a vyhovují požadavkům svého klienta. Jsou vyrobeny ze syntetického polyesterového vlákna. Díky tomu jsou velmi lehké, odolné různým vlivům a minimalizují se alergické reakce na kůži.

 

Cílem semi-permanentních řas je získat dlouhotrvající svůdné řasy. Slepené řasy, šmouhy a ranní dřívější vstávání bude minulostí.

Hedvábné řasy

Hedvábné řasy, nebo-li falešné norkové řasy jsou vyrobeny synteticky, ovšem svým zpracováním se přibližují pravým norkovým řasám. Jedná se o první řasy vyrobené za pomoci přírodních hedvábných proteinů. Jejich majitelky budou spokojeny s velkým komfortem nošení. Jejich lehkost se shoduje s přírodními řasami. Řasy jsou voděodolné a odolné.