Čokoládová masáž

Spojení exotiky a hřejivé uvolňující masáže

 

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl, jelikož je čokoláda bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík, vitaminy, polyfenoly, teobromin, esterol a kofein. Díky právě kofeinu je čokoládová masáž vynikající procedurou proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

 

Procedura začíná peelingem ze solí z Mrtvého moře, esenciálních olejů,… Poté následuje masáž celého těla čokoládou (nebo čokoládovým olejem – záleží na výběru masáže) a končí zábalem z čokolády, Po masáži Vás přikryjeme a necháme chvíli odpočinout. Po osprchování budete mít nádherně  sametovou pokožku  s čokoládovou vůní.

Přes čokoládovou masáž a zábal se do pokožky dostává  také fenyletamin, látka, kterou mozek hojně potřebuje při psychickém vypětí. Čokoláda stimuluje v mozku tvorbu dopamínu, uvolňuje endorfíny a serotonin – zdroje štěstí.

Čokoládová masáž Vám přinese pocit sebevědomí a krásy, zajistí skvělý vzhled Vaší pokožky. Ta bude projasněná a krásná, tělo uvolněné a osvěžené.

Čokoládová terapie zahrnuje:

  • peeling s jemnými slupkami kakaových bobů
  • aromatickou masáž s vůní čokolády
  • voňavý čokoládový zábal celého těla
  • aplikaci čokoládového tělového mléka

 Kontraindikace: alergie na čokoládu, těhotenství, kožní infekce.

délka: 60 min
peeling, záda, zábal 
90min
záda, nohy, peeling, zábal 
  390 Kč 450 Kč