Švédská masáž

Klasická švédská masáž

Švédská masáž představuje jeden ze základních typů masáží. Jedná se o propracovanou klasickou masáž Využívá masážní oleje či emulze proto je považovana za relaxační masáž, která slouží k odbourání únavy, stresu, a dobré výsledky byly zjištěny i v boji proti nespavosti. Má však také příznivé účinky zdravotní, má kladný vliv na metabolismus, krevní oběh, je výborná na bolavá záda či klouby. Masáž je zaměřená na uvolnění svalových spasmů - (svalová ztuhlost), zlepšení prokrvení svalů, zvýšení flexibility. Masáž je kombinací hmatů a pasivního protahování zkrácených svalů.Při masáži zad je dokonale propracována bederní a křížová oblast.Masáž je prováděna v rychlejším tempu, především pěstmi, předloktím , lokty. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva a napomáhá lepšímu prokrvení svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo na tělo jako celek.

Je velice vhodná pro fyzicky aktivní klienty.

Rozlišujeme masáž celého těla nebo jen jeho částí.. Délka masáže je různá, od půl hodiny až po téměř dvouhodinovou kúru.  Švédská masáž umožňuje tělu absorbovat více kyslíku, a tím regenerovat tkáně. Švédská masáž je také zaměřena na detoxikaci tím, že zvyšuje rychlost, kterou buňky z těla odstraňují odpadní látky. Její základní předností je relaxační a uvolňující působení. S úspěchem ji využijete po velké fyzické zátěži, kdy uvolnění svalů a svalových úponů podpoří regeneraci organismu. Při masáži samotné dochází k aktivaci krevního oběhu a lymfatického systému. Zvýší se prokrvení a odvod odpadních látek z těla. To způsobuje nárůst samoozdravovacích procesů a podporu veškerých regenerativních procesů.

Nespornou výhodou tohoto typu masáže je i to, že může být jak celková tak částečná. Po absolvování masáže i při masáži samotné se obvykle člověk cítí velmi příjemně, jak po fyzické tak po duševní stránce.

Švédskou masáž je rozdělena na celkovou masáž,masáž zad či šíje. Příjemná je i jen masáž unavených nohou.Záleží na Vás,délka masáže a kombinaci si můžete určit sami.

Švédská masáž využívá nejrůznější druhy masážních olejů. K dispozici  jsou masážní oleje pro úlevu od bolesti hlavy, zad, nohou, pro relaxaci, pro uvolnění organismu. Masáž by si v dnešní uspěchané době měl dopřát každý člověk. Už jenom proto, že většina z nás má sedavá zaměstnání. Švédská masáž představuje ideální způsob, jak rozhýbat zatuhlé svaly a odstranit stres.

Ošetření jednotlivých partií:

Záda, šíje, nohy, ruce, hýždě, břicho, hrudník  popř. celé tělo (masáž celého těla trvá cca 2 hodiny)

 

 

délka: 30 min 45 min 60 min 90 min 120 min  
  250 Kč 350 Kč 390 Kč 450 Kč 650 Kč