Jílové terapie - Maroko, Tunis

Jíly obecně

V přírodě, tam jsou jíly různých barev: bílé, červené, růžové, zelené, šedé, modré, žluté, hnědé a pocházejí z  různých regionů světa. Každý z nich má své zvláštnosti. Země původu: oblast Maghrebu – středozemí  (Maroko, Tunis)

Terapie Bílým jílem -  Cukrový scrub, jílový zábal, masáž arganovým olejem

Bílý jíl 100% přírodní kaolin a s přídavkem nejdražší květinové vody z damašské růže.. Vychutnejte si dotek přírody.Bílý jíl - Tento jíl má v obsahu přírodní sedimentární horniny, je bohatý na minerály, stopové prvky,  železo, zinek, křemík, hořčík, draslík, vápník. Lze ho využít jako pleťovou masku pro všechny typy pleti a to dokonce  i u velmi citlivých a suchých. Pleť neuvěřitelně vyživuje a navrací ji svěžest a hebkost.    70 minut - 590,-

Terapie Zeleným jílem - Cukrový scrub, jílový zábal, masáž arganovým olejem

Z řady thalasso- terapie, systém mořské terapie. Bahno obsahuje velké množství minerálů. Minerály jsou vstřebávány přes pokožku a dokáží velmi účinně pohlcovat vylučované odpadní látky během pocení. V orientu je tento druh masek považován za veškerý lék krásy pokožky a věčného mládí.Silná detoxikace organismu.

70 minut - 590,-

Cryotherapie- chladivý bahenní zábal - cukrový scrub, zábal, masáž zázvorovým olejem

Účinky:Aktivuje krevní oběh, zmírňuje příznaky otoků, působí pozitivně při odstranění celulitidy a nerovnosti kůže na základě chladu.

70 minut - 590,-

Relaxační zábal s nasycenými minerály pro zpevnění pokožky - cukrový scrub, zábal, masáž zázvorovým olejem

Jedinečný tělový zábal s mikročásticemi aktivních mořských řas.
Prohřívá pokožku, působí na problematiku nerovnosti kůže, celulitidu a tukové polštářky.

70 minut - 590