Pigmentace, jizvy po akné, vrásky

 
 

FluorOxygen+C - aktivní chemický peeling

AHA peeling s obsahem aktivního retinolu, 30 % kyseliny glykolové, vitamínu C a kyseliny kojové. Je zaměřený na omlazení, zesvětlení pigmentace a ošetření pleti s akné a post-akné.

Cena ošetření : 650,-


 

Fluor Oxygen +C

 

Revoluční metodika pro efektivní zesvětlení a omlazení pokožky

Fluoroxygen+C je unikátním jevem v peči o pokožku. V přípravcích linie FLUOROXYGEN+C se využívá kombinace známých a velmi dobře osvědčených kosmetických ingrediencí.

Každý krok linie řeší svůj konkrétní úkol a připravuje pokožku k následující fázi procedury. Koncentrace aktivních ingrediencí narůstá krok za krokem, což testuje citlivost pokožky na ně a zvyšuje jejich efektivitu.

Ovocné kyseliny (glykolová, mléčná, citrusová), aktivní retinol a botanické zesvětlovače jemně a efektivně odstraňují odumřelé buňky, urychlují obnovu tkání, stimulují látkovou výměnu, kontrolují tvorbu pigmentu. Procedura nasycuje pokožku vitamínem С, který je ve stabilní formě a optimální koncentraci, což umožňuje uchovat aktivitu askorbové kyseliny během uskladnění přípravku. Vitamín C se aktivuje bezprostředně před jeho nanesením na pokožku – toto unikátní řešení je know-how autorů CHRISTINA.

Základní aktivní ingredience řady:

Askorbinová kyselina – je účinná při potlačení syntézy melaninu, aktivuje mezibuněčnou výměnu a obnovuje kolagenová vlákna. Je to antioxidant. Glykolová kyselina (30%) – napomáhá odlupování zrohovatělých buněk, regeneraci epidermis a syntéze mladého kolagenu dermu. Výtažek z medvědice – má odbarvující, zesvětlující, antiseptické, stahující, regenerační účinky. Kojová kyselina (5%) – napomáhá odlupování a potlačuje syntézu melaninu, zachycuje volné radikály. Likopen – jeden z nejsilnějších karotenoidů a antioxidantů. Retinol (0,15%) – napomáhá obnově buněk pokožky, dodává jí nezvyklou elasticitu, brání tvorbě vrásek, napomáhá regeneraci, zvyšuje kožní imunitu, je to skvělý antioxidant. Proteolitické fermenty z rostlinných surovin – pepsin (z papáji) a bromelain (z ananasu).

Výsledkem je, že se drobné vrásky vyhlazují, barva obličeje se zlepšuje, pokožka je mnohem pevnější a pružnější, je dokonale tonizovaná. K olupování dochází jen mírně.

Účinek procedury:

  • Zpomaluje tvorbu melaninu, zesvětluje hyperpigmentaci
  • Stimuluje fibroblasty, zvyšuje syntézu kolagenu, elastinu, glykosaminoglykanů
  • Zlepšuje imunitu pokožky a její ochranné funkce
  • Má pozitivní vliv na tvorbu a zkvalitnění rohové vrstvy, což zlepšuje vzhled pokožky
  • Odstraňuje kožní maz, odstraňuje odumřelé buňky, dokonale čistí a stahuje póry
  • Vyvažuje barvu pokožky, omlazuje a dodává obličeji jas
  • Pokožku okysličuje, hydratuje a tonizuje
  • Zahlazuje stopy únavy, stresu, navrací obličeji odpočatý a svěží vzhled.

Cena ošetření 650,-