Galvanická žehlička na vrásky NU SKIN

Galvanizace je profesionální lázeňská procedura s maximálním liftingovým účinkem. Po ošetření, které je vhodné celoročně, je pleť ihned vypnutá a omlazená. Patentovaná a unikátní technologie age LOC gelů brání působení enzymu ARNOX, který likviduje kolagenová a elastinová vlákna. Galvanický proud - IONTOFORÉZA ve spojení s age LOC gely efektivně omlazují pleť bez podstoupení chirurgického zákroku. Díky ihned viditelnému výsledku je ošetření galvanickou žehličkou skvělé řešení, když potřebujete vypadat zářivě a mladistvě třeba na večerní párty.

GALVANIZACE NU SKIN:

Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, mírní otoky a tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí, regeneruje a revitalizuje pokožku. Stahuje rozšířené póry a zprůchodňuje je, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť např. po akné.

JAK TO FUNGUJE?

Galvanické před - ošetření:

Galvanická terapie na vrásky pracuje na bázi pozitivního a negativního proudu. Součástí ošetření je aplikace speciálních gelů. Během před-ošetřovacího cyklu je nástroj NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II ageLOC nabit záporně, stejně jako před-ošetřující gel. Tyto záporné náboje se navzájem odpuzují a protlačují tak před-ošetřující gel hluboko do pokožky. Před-ošetřující gel na sebe váže nečistoty v pleti a zprůchodňuje póry.

Galvanické ošetření:

Během ošetřovacího cyklu je nástroj NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II ageLOC nabit kladně, stejně jako ošetřující gel. Tyto kladné náboje se navzájem odpuzují a tím pomáhají dodat do hloubky pleti blahodárné složky, včetně exkluzivní směsi ageLOC. Kladně nabitý nástroj přitahuje zbývající záporně nabité nečistoty z předchozí fáze a odstraňuje je tak z pleti.

PRO KOHO OŠETŘENÍ JE?

Pro ženy a muže, kteří chtějí omladit a zregenerovat svůj obličej, krk a dekolt. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti: zralou, mladou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupénkou, nebo i dermatitidou.

JAK ČASTO CHODIT NA OŠETŘENÍ?

Frekvence procedur závisí na stavu Vaší pleti a toho, co chcete řešit. Galvanické ošetření je velmi vhodné např. po hlubokém čištění pleti, kdy se účinek čištění díky použití zažehlovacích gelů znásobí.

Pro nejlepší a trvalý výsledek (- vhodné pro vyhlazení vrásek, zpevnění kontur obličeje, aknózní pleť apod.) se doporučuje nejprve absolvovat STARTOVACÍ KÚRU: 1. týden 2-3 ošetření, 2. týden 2 ošetření, 3. týden 2 ošetření, 4. týden 2 ošetření. Po této kúře stačí přijít na udržovací procedúru alespoň jednou za měsíc.

POSTUP OŠETŘENÍ:

1.) Odlíčení a tonizace pleti.

2.) Dle potřeby - studená napářka a čištění pleti.

3.) Enzymatický peeling nebo gomage.

4.) Age LOC pěna pro vypnutí pleti.

5.) Zažehlení před-ošetřujícího gelu.

6.) Zažehlení ošetřujícího gelu.

7.) Line corrector - vyhlazení vrásek, lifting očního okolí, pozvednutí očních víček.

8.) Aplikace séra s kyselinou hyaluronovou.

9.) Vyživující krém.

OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA: obličej a krk...............cca 60 min. ....490,-Kč

OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA: obličej, krk, dekolt...cca 90 min. .....550,-Kč

STARTOVACÍ MĚSÍČNÍ KÚRA: 9 ošetření (obličej a krk)............4050,-Kč

STARTOVACÍ MĚSÍČNÍ KÚRA: 9 ošetření (obličej,krk,dekolt)...4 500,-Kč