Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

 
 

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

 

Pleť je součást našeho těla, proto jí musíme věnovat dostatečné množství péče, abychom zabránili jejímu předčasnému stárnutí a nezdravému vzezření. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují také nečistoty uloženy hluboko pod kožní škárou.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí je revoluční metodu čištění pleti. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinněhloubkově čistí pleť.

Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace pleti. Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.
Po ošetření není pleť flekatá a podrážděná a nemusí se striktně chránit před sluncem.

 

Ošetření základní:

povrchové čištění, enzymatický peeling, změkčující gel, ošetření ultrazvukem, zklidňující maska, závěrečný krém

30 minut -  290,-

 

Ošetření hloubkové:

povrchové čištění, enzymatický peeling, změkčující gel, ošetření ultrazvukovou špachtlí +zapracování séra, masáž obličeje a dekoltu, maska, závěrečný krém

60 minut  - 390,-

 

  • hloubkové čištění pleti, vyčistí až 80% pórů
  • odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky
  • mikromasáž buněčného povrchu a tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti
  • učinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60% efektivnější než ruční vmasírování výživných látek
  • efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár a proto je vhodné pro ošetření citlivé pleti s již popraskanými žilkami