Růžové znovozruzení

Účinky růže damašské: pro přecitlivělou pleť, suchou a vyčerpanou pleť, reguluje tvorbu mazu, vypíná pleť, redukuje drobné vrásky a zjemňuje jizvy

Součástí pleťové terapie je :
1. Odlíčení očí arganovým olejem. Arganový olejíček krásně vyhlazuje a vyživuje oční okolí.
2. Očištění zeleným mýdlem - olivový balzám ( Speciální složení tohoto mýdla spočívá v kombinaci éterického oleje citronu a zmýdelněného olivového oleje. V orientu je používán jako počáteční fáze čištění pleti a těla a to i u nejmenších dětí. Pokožka zůstává nádherně vyhlazená a vypnutá).  + hloubkové čištění je-li třeba

3. Dočištění růžovou vodou

4. Zapracování arganového séra

5. Maska - Ghassoul -růže + tamponky s růžovou vodou na oči  Hlína Ghassoul je čistě přírodní biologická surovina známá pro své vyrovnávací a čistící účinky. Používá se pro šetrné a důkladné čištění obličeje, těla i vlasů. Název "Ghassoul " pochází z arabského slova "ghassala", které znamená "mýt".Ghassoul je z horniny tmavě šedé barvy. Jedinné ve světě známé naleziště se nachází v Maroku.
Využití Ghassoul sahá až do 3.století.Například staří Římané využívali účinků Ghassoul  k vylepšení různých kožních nemocí. V severní Africe je Ghassoul  po mnoho generací oblíbeným prostředkem péče o krásu a zdraví těla a dokonce i vlasů.  Její domácí příprava je tradiční rituál, poctivě předávaný z generace na generaci, z matky na dceru a to až do dnešní doby. Ghassoul obsahuje velké množství minerálů, jako hořčík, železo, sodík, zinek, fosfor a draslík, které mají velmi prospěšné a očišťující účinky na kůži. 
Hlína Ghassoul je účinná proti akné – čistí a stahuje póry. Je hypoalergenní a vhodná pro všechny typy pleti. Díky své neutrální pH, zachovává pokožku hladkou a vyrovnanou. Doporučuje se používat u pokožky suché, oslabené, citlivé a problematické, stejně jako pro šetrné mytí kojenců a dětí. Po smíchání s teplou vodou se používá pro šetrné čištění obličeje. Jako čistící pleťová maska se používá při problémech s ucváváním pórů a nadměrnou tvorbou mazu.  Změkčuje pokožku, snižuje tvorbu mazu, regenerují pokožku tím, že odstraňuje mrtvé buňky, normalizuje a vyrovnává pokožku při zachování přirozeného pH kůže. 

6. Masáž růžovým olejem

7. Zapracování arganového séra s růží

8. Použití růžového vodoolejového lotion

70 minut - 490,-