Hammam - orientální ošetření

Hammam - Složení této jedinečné masky obsahuje - směs zeleného jílu, žlutého jílu, růžového jílu, bílého jílu, mandle, okvětní lístky růže damšské, ovesné vločky, hřebíček, olej pačuli a neroli.

Účinky Hammam ošetření - směs jílů obsahuje obrovské množství minerálních látek a stopových prvků, které očistí pleť z vnější části. Zhruba po 10 minutách se tyto látky dostávají hluboko do pokožy a krevním řečištěm do celého organizmu a tím celkově blahodárně působí na fyzický a duševní stav klienta.

 

Součástí pleťové terapie je :
1. Odlíčení očí arganovým olejem. Arganový olejíček krásně vyhlazuje a vyživuje oční okolí.
2. Očištění zeleným mýdlem - olivový balzám ( Speciální složení tohoto mýdla spočívá v kombinaci éterického oleje citronu a zmýdelněného olivového oleje. V orientu je používán jako počáteční fáze čištění pleti a těla a to i u nejmenších dětí. Pokožka zůstává nádherně vyhlazená a vypnutá).  + hloubkové čištění je-li třeba

3. Peeling se saharským pískem Zanechá pleť jemnou a čistou, svěží, klidnou a rozjasněnou. Speciálně vyvinutý tak, aby každá pleť mohla zažít příjemný pocit z peelingu. Tento peeling je u nás v ČR naprosto ojedinělý! Tento druh peelingu obsahuje exkluzivní bílý jíl (kaolin), saharský písek a vzácnou růžovou vodu. Tajemství saharského písku v kosmetice znala již Kleopatra.
Základem peelingu je jemný saharský písek pocházející ze Sahary v oblasti Maghrebu. Peeling zjemní Vaši pleť a zanechá ji jasnou, zářící, svěží a regenerovanou.
Účinky:
odstraňuje zbytky nečistot,
zanechá zdravý vzhled,
jemně s pomocí mikročásteček obrušuje odumřelé buňky ze svrchní vrstvy pokožky,
zjemňující látka napomáhá udržet pleť hladkou
Aktivní složky: bílý jíl pocházející z oblasti Tunisu, růžová voda z růže damašské, mikročástice saharského písku, mandlový olej

4. Květinová voda pistacia lentiscus

5. Zapracování arganového séra

6. Maska - Ghassoul - Hammam Hlína Ghassoul je čistě přírodní biologická surovina známá pro své vyrovnávací a čistící účinky. Používá se pro šetrné a důkladné čištění obličeje, těla i vlasů. Název "Ghassoul " pochází z arabského slova "ghassala", které znamená "mýt".Ghassoul je z horniny tmavě šedé barvy. Jedinné ve světě známé naleziště se nachází v Maroku.
Využití Ghassoul sahá až do 3.století.Například staří Římané využívali účinků Ghassoul  k vylepšení různých kožních nemocí. V severní Africe je Ghassoul  po mnoho generací oblíbeným prostředkem péče o krásu a zdraví těla a dokonce i vlasů.  Její domácí příprava je tradiční rituál, poctivě předávaný z generace na generaci, z matky na dceru a to až do dnešní doby. Ghassoul obsahuje velké množství minerálů, jako hořčík, železo, sodík, zinek, fosfor a draslík, které mají velmi prospěšné a očišťující účinky na kůži. 
Hlína Ghassoul je účinná proti akné – čistí a stahuje póry. Je hypoalergenní a vhodná pro všechny typy pleti. Díky své neutrální pH, zachovává pokožku hladkou a vyrovnanou. Doporučuje se používat u pokožky suché, oslabené, citlivé a problematické, stejně jako pro šetrné mytí kojenců a dětí. Po smíchání s teplou vodou se používá pro šetrné čištění obličeje. Jako čistící pleťová maska se používá při problémech s ucváváním pórů a nadměrnou tvorbou mazu.  Změkčuje pokožku, snižuje tvorbu mazu, regenerují pokožku tím, že odstraňuje mrtvé buňky, normalizuje a vyrovnává pokožku při zachování přirozeného pH kůže.

7. Dočištění květinovou vodou

8. Masáž

9.Druhá maska - krémové masky, datlová maska, maska 7 orientálních bylin apod.

10. Závěrečná péče - sérum / krém

11. Vodoolejové lotion


90 minut - 690,-