Kosmetická terapie - Yasminka

http://www.yasminka.cz/blog/jak-se-tvori-yasminka/

 

Přírodní bylinná kosmetika  Yasminka ze severní Afriky

Byla vytvořena s cílem nabídnout zákazníkům kvalitní bio masážní, esenciální oleje, přírodní mýdla, tělové peelingy, pleťové a tělové masky–thalassotherapie, orientální epilace, zeštíhlující krémy, masážní čokoládové a vanilkové krémy, přípravky s Aloe Vera a další produkty s orientálními vůněmi, které nejsou běžně k dostání v České republice.

Laboratoř, kde jsou všechny tyto výrobky tvořeny, patří mezi nejlepší výrobce přírodní kosmetiky v celé severní Africe. Naše firma je přímým dovozcem té nejlepší přírodní kosmetiky ze severní Afriky.Yasminka má exkluzivní zastoupení pro ČR a SR . Doposud byla tato kosmetika k dostání několik let ve Francii, Irsku, Švýcarsku, Norsku- kde se stala velmi oblíbenou. V současnosti proniká na trh kosmetiky v Německu, Rusku a právě v České republice. Kosmetika Yasminka je vyrobena ze 100% přírodních surovin.

Přírodní kosmetika Yasminka

Je vyrobena na základě starých tisíciletých tradičních orientálních receptur.

Všechny produkty jsou tvořeny z přírodních výtažků, bylinek a extraktů pouze z oblasti severní Afriky- a to buď z ekologického zemědělství nebo z volné „divoké„ přírody-což je v dnešní době vzácné.

Produkty jsou čistě přírodní, vyráběny tradičním způsobem, mají neuvěřitelnou hodnotnou energii a sílu rostlinek

Výrobní firma je kontrolována certifikační laboratoří Ecocert

Mýdla se zmýdelňují výhradně palmovým a olivovým olejem

Kosmetika je výhradně bez parafínových olejů

Není testována na zvířatech

Neobsahují syntetická barviva, umělé parfemace a suroviny GMO

Orientální bio kosmetika obsahuje extrakty z řady léčivých rostlin, mezi něž patří mimo jiné : jasmín, rozmarýn, neroli-pomerančový květ (z oblasti Kartága), tymián, růže gálská i damašská, fenykl, eukalyptus, heřmánek, máta peprná, ambrozie, přírodní kafr, výtažky z mořských řas a řada jiných. Léčivé rostliny byly, jsou a budou stále platným pomocníkem nejen v lékařství, ale i při výrobě kosmetiky. Je to i pro to, že jsou součástí přírody a tedy lidskému organismu podstatně bližší než řada syntetických látek.

Kosmetika se vyznačuje svými velmi šetrnými účinky na vaši pleť. Vyrovnává stabilitu pleti a je vyrobena na šetrné bázi, proto se nemusíte obávat, že se vám kůže přemastí. Vše se krásně vstřebá do kůže a zvláční ji. Veškeré ingredience produktů se dostávají do oběhového systému do 3 hodin.

INDIKACE a základní znaky produktů KOSMETIKY YASMINKA:

Podpůrný prostředek při léčbě lupénky

Podpůrný prostředek při léčbě atopického ekzému

Arganový olej=olej krásy, argan terapie -účinný prostředek při léčbě juvenilního revma aj.

Thallassotherapie- účinný prostředek při léčbě dny, revmatismu, artrózy

Aromaterapeutické koupele- nejstarší metoda léčení- duše i těla, v nabídce jsou aromaterapeutické soli s arganovým olejem (jediné na trhu v čr). Koupele působí komplexně na celé zdraví člověka.

Výrazně redukuje kuperózní pleť, problematiku akné a dermatitid čistě přírodní cestou (léčivé jíly, horniny aj.), optimální řešení hlubokého čištění pleti na přírodní bázi

Profesionální aromaterapie-spolupráce s odbornými aromaterapeuty a s Asociací české aromaterapie

Napomáhá při prevenci i léčbě celulitidy, dochází k výraznému zpevnění pokožky

Redukuje první známky vrásek i stávající vrásky pleti (lifting), bělení pigmentových skvrn pomocí Barouk a horniny Ghassoul

Orientální epilace

Všem produktům bylo vypracováno zhodnocení o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti a splňují rovněž všechny další náležitosti v souladu s požadavky zákona České republiky.